Ana Sayfa BAL Güleroğlu Bal
Süzme Çiçek Balı Plastik Şişe Net 2000 Gr
  • Süzme Çiçek Balı Plastik Şişe Net 2000 Gr
Süzme Çiçek Balı Plastik Şişe Net 2000 Gr
Ürün Kodu : 1047       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Güleroğlu
300.00 TL   Kdv Dahil
-
+

Süzme Çiçek Balı Plastik Şişe Net 2000 Gr

Binbir çeşit çiçeklerle dolu yaylalarda arılarımızın yaptığı doğal katkısız ballarımızı sizler için ambalajladık. Peki Nasıl?

Bahar aylarının getirdiği güzellik olan çiçekler ile dolan yaylalarımıza arılarımızın doğallığından ödün vermeyecek bölgelerine götürülür. Arılara gerekli bakımlarını yaparız ve zararlı hiç bir kimyasal eklemeden bal yapımına başlayan arılar son bahara doğru bal peteklerini doldurur. 

Bu bal petekleri kullanım amacına göre ayrılır; Tam doluluk kapasitesine ulaşan petekler ayrılarak çıta olarak satılır yada kesilerek kiloluk olarak ayarlanır ve satışa sunulur, bazı bal petekleri doluluk kapasitesi az olduğundan  yada petekli bal oranı fazla olduğundan süzmeye ayrılır.

Süzme bal; peteğin üstünde sırların özel ekipmanlar yardımı ile alınır ve süzme makinesine koyulur burada yapılan sadece peteklerin gözlerinde bulunan balların yerlerinden çıkarılmasıdır içine kimyasal yada zararlı bir madde tatlandırıcı bir madde eklenmeden bu işe özel hazırlanmış makinenin içine koyulan petekler hem kendi etrafında hemde daire çizecek bir şekilde makinenin kolu tarafından döndürülür ve ballar bu şekilde peteklerden süzülmüş olur.

Sonrasında sizlere özel kilolarda ambalajlara doldururuz ve satışa sunarız.

*Köylerde ve yaylalarda arıcılık yapan küçüklü büyüklü arıcılarımızın ürettiği ballar gerekli bal analizleri yaptırılarak en kaliteli en doğal ve en saf haliyle temin edilerek sizlere sunulur.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.