• 3 Kg Kepekli Güleroğlu Bozkır Tahini Plastik Kutu

3 Kg Kepekli Güleroğlu Bozkır Tahini Plastik Kutu

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: 3 Kg Kepekli Güleroğlu Bozkır Tahini Plastik Kutu (İthal Susam)
  • Stok Durumu: 10000000
  • ₺90,00

  • Vergiler Hariç: ₺83,33

1. Sınıf İthal Susamdan Üretilmiştir.

3 Kg Kepekli Güleroğlu Bozkır Tahini Plastik Kutu

1. Sınıf İthal Susamdan en temiz en saf en doğal hali ile alıyoruz ve susam temizleme, ıslatma havuzlarında ıslatmaya bırakıyoruz acı suyu çıkana dek saatlerde suyu değiştirilerek ve susamın kabuğunun alınması gereken kıvama gele kadar bekletiyoruz.

Temizlenen 1. Sınıf İthal Susam havuzdan alınır ve kepekli kıvamına getirmek için kabuğunun bir kısmı alınır.

Kabuğu alınan susamlar kavurma fırınlarımızda kıvamı gelene kadar kavrulur ve 3-4 saat sonra kavrulan susamlar indirilir oda sıcaklığına inene dek karıştırılarak bekletilir.

Soğutulan 1. Sınıf İthal Susamlar eleme bölümünde en temiz hale gelene kadar elenir temizlenir.

Temizlenmiş susamlar su gücü ile dönen taş değirmenlerde tonlarca taşın altında ezilerek tahin halini alır.

Öğütülen tahinler en temiz ortamlarda en steril ortamlarda el değmeden farklı kilolarda ve çeşitlerde kutulara ambalajlanır sizlerin hizmetine sunulur.

Anlaşmalı kargomuz ile tüm Türkiye' ye ürünleri Yolluyoruz...

Bir Susam Hikayesi.. :)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: 3 Kg Kepekli Güleroğlu Bozkır Tahini Plastik Kutu, katkısız tahin satın al, konyanın meşhur tahini, tahin nereden alınır, tahin nasıl alınır, tahin sipariş etmek, tahin satan siteler, tahin üretimi, memleketten tahin, tahinci, çifte kavrulmuş tahin, 3 kg çifte kavrulmuş güleroğlu tahin alışveriş yap, 3 kg bidon da tahin al, 3 kg tahin al, 3kg esmer tahin al, 3 kg bozkır tahini fiyatları, 3 kg tahin fiyatları, 3 kg tahin diyarı fiyatları, 3 kg güleroğlu kepekli tahin fiyatları, 3 kg memleket tahini, 3 kg çifte kavrulmuş tahin alışverişi, 3 kg tahin satın al, 3 kg tahin hemen al, 3 kg çifte kavrulmuş tahin siparişi, 3 kg güleroğlu tahin, 3 kg tahin diyarı tahini satın al, 3 kg kepekli doğal tahin, 3 kg organik tahin satın al, 3 kg bozkır tahini tadına bak, tahin fiyatları, tahin nerede meşhur